Titles you rated
RashomonRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 1.0
Lars and the Real GirlRated ★ 3.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 4.5
Pineapple ExpressRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Premium RushRated ★ 3.5
I WishRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 5.0