Movies
Ratings
223
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Ajin: Demi-HumanRated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 4.0
I Have To Buy New ShoesRated ★ 3.0
HugoRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.5
No Strings AttachedRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 4.5
The NegotiatorRated ★ 4.0
Horrible BossesRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0