Series
Ratings
35
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5- Good BoyRated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.5
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 4Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.0