Titles you rated
Summer Days With CooRated ★ 4.5
Life or Something Like ItRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
DogManRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.5
The Elephant WhisperersRated ★ 3.5
TarotRated ★ 1.5
HostelRated ★ 1.5
Mr. NobodyRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0