Movies
Ratings
421
No Other ChoiceRated ★ 3.0
BossRated ★ 2.0
Hi.5Rated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
MaRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
TwistersRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The ShiningRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 0.5
SleepRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 2.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0