Titles you rated
Everybody Has SecretsRated ★ 4.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 5.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 5.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 5.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 5.0
The RestlessRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0