Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
VictoryRated ★ 4.0- One WinRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
42Rated ★ 4.5
RiseRated ★ 4.0
HustleRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
Cars 3Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Cars 2Rated ★ 3.5
CarsRated ★ 4.0