Movies
Ratings
220
Don't Cry, MommyRated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 3.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 1.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0