Series
Ratings
88
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
YouRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
You Season 4Rated ★ 2.5