Movies
Ratings
530
Open CityRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 2.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 5.0
Golden SlumberRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 3.0
Brick MansionsRated ★ 3.0
Murder in the FirstRated ★ 5.0
The Next Three DaysRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
SouthpawRated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.0
Ong Bak 2Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0- My FatherRated ★ 5.0
The EqualizerRated ★ 5.0
I Am a HeroRated ★ 3.0