Titles you rated
MinionsRated ★ 3.0
Everybody Wants Some!!Rated ★ 3.5
A Man of ReasonRated ★ 3.5
RevolverRated ★ 2.0
The King's LettersRated ★ 2.5
Serve The PeopleRated ★ 0.5
Just Friends?Rated ★ 2.5- Do You See Seoul?Rated ★ 2.0
Astro BoyRated ★ 3.5
Don't Tell PapaRated ★ 1.5
4th Period MysteryRated ★ 2.0
The MagicianRated ★ 2.0- City of FathersRated ★ 2.5
Heart is...Rated ★ 5.0- Fragments of Sweet MemoriesRated ★ 2.5
- 3일Rated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5