Series
Ratings
235
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 0.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
ManifestRated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 0.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 3.5
Chastity HighRated ★ 2.0
MistyRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 1.5- Kururi: Dare ga Watashi to Koi wo Shita?Rated ★ 3.5
Liver or DieRated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Midnight MassRated ★ 3.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 2.5
American Horror StoryRated ★ 3.0