Titles you rated
AdolescenceRated ★ 5.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
DarkRated ★ 4.5
DarkRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0