Titles you rated
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
Vantage PointRated ★ 5.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
TaxiRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.0
CrankRated ★ 1.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.5