Movies
Ratings
124
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0