Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Hunter KillerRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Carry OnRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
The Family ManRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Last VegasRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0