Titles you rated
One DayRated ★ 2.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
The UpsideRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.0
The Light Between OceansRated ★ 5.0
Deepwater HorizonRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
Master Z: Ip Man LegacyRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Tadao Ando: Samurai ArchitectRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5