Titles you rated
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5
Community Season 1Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5