Titles you rated
ChallengersRated ★ 4.5
Hard EightRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Eyes Wide ShutRated ★ 5.0
Days of ThunderRated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Nowhere to HideRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
HeroRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0