Titles you rated
World War ZRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Shoot 'Em UpRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Fist of LegendRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
DragonRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0