Titles you rated
Something in the RainRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0- DamoRated ★ 4.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5- CarruselRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0