Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Pursuit of LoveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
My Golden KidsRated ★ 5.0
DevsRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
My Brilliant FriendRated ★ 5.0
My Brilliant FriendRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 5.0- Living Among the RichRated ★ 0.5