Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Again My LifeRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 3.5
Desperate Mr. XRated ★ 4.0
Giant KillingRated ★ 3.5
Racket BoysRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Mad for Each OtherRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0