Movies
Ratings
395
Executive DecisionRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 2.0
JFKRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 4.0
In the Line of FireRated ★ 4.0
City Of The Rising SunRated ★ 2.0
The X FilesRated ★ 2.0
HellboyRated ★ 2.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 3.0
Midnight RunRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
EntrapmentRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
Yellow HairRated ★ 1.0
Batman ForeverRated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0