Movies
Ratings
94 Music and LyricsRated ★ 2.0 Music and LyricsRated ★ 2.0
 Catch Me If You CanRated ★ 5.0 Catch Me If You CanRated ★ 5.0
 Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0 Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
 Someone SpecialRated ★ 3.0 Someone SpecialRated ★ 3.0
 Rush HourRated ★ 5.0 Rush HourRated ★ 5.0
 Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0 Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
 Crying FistRated ★ 4.0 Crying FistRated ★ 4.0
 Romance of Their OwnRated ★ 3.0 Romance of Their OwnRated ★ 3.0
 Another Public EnemyRated ★ 5.0 Another Public EnemyRated ★ 5.0
 Tidal WaveRated ★ 3.0 Tidal WaveRated ★ 3.0
 Ghost HouseRated ★ 4.0 Ghost HouseRated ★ 4.0
 BreathlessRated ★ 3.0 BreathlessRated ★ 3.0
 Officer of the YearRated ★ 4.0 Officer of the YearRated ★ 4.0
 Oh BrothersRated ★ 5.0 Oh BrothersRated ★ 5.0
 No Mercy for the RudeRated ★ 4.0 No Mercy for the RudeRated ★ 4.0
 Fortune SalonRated ★ 4.0 Fortune SalonRated ★ 4.0
 ArahanRated ★ 5.0 ArahanRated ★ 5.0
 Seven DaysRated ★ 3.0 Seven DaysRated ★ 3.0
- Take OffRated ★ 2.0
- Sex Is Zero 2Rated ★ 5.0