Movies
Ratings
190
WhiplashRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 4.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Pacchigi! Love & PeaceRated ★ 0.5
CheatersRated ★ 0.5
The Other WomanRated ★ 4.5
We're the MillersRated ★ 4.0
The Ghost TheaterRated ★ 3.5
Project XRated ★ 3.5
In Love and the WarRated ★ 3.5
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 0.5
Le ChefRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
Scarlet InnocenceRated ★ 1.0