Movies
Ratings
663
BombshellRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Maggie's PlanRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 5.0
Bad MomsRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
AllegiantRated ★ 4.5
Happy Feet TwoRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 3.0
Step Up All InRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
Mad MaxRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0