Titles you rated
ElysiumRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0