Movies
Ratings
213
BedevilledRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
SkylineRated ★ 2.0
The Last GodfatherRated ★ 0.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
xXxRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 2.5
My WayRated ★ 2.5
Deja VuRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.0
The Italian JobRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.5