Movies
Ratings
335
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Tomorrow WarRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.5
Memento MoriRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
QueerRated ★ 2.0
But I'm a CheerleaderRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
On Tour with Pina BauschRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.0
KlausRated ★ 3.5
MartyrsRated ★ 0.5