Series
Ratings
159
Migi & DaliRated ★ 3.5
MashleRated ★ 1.5
BANANA FISHRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.5
deleRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.0
VivantRated ★ 2.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
TamiouRated ★ 3.0
BORDERRated ★ 4.0