Movies
Ratings
341
SnowpiercerRated ★ 4.5
Hi, Dharma 2: Showdown In SeoulRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 2.5
The ServantRated ★ 2.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
WasabiRated ★ 3.0
Trick: The Movie 2Rated ★ 4.0
Trick the Movie: Psychic Battle RoyaleRated ★ 4.0
Trick: The MovieRated ★ 4.0
Ringu 0Rated ★ 3.0
g@me.Rated ★ 3.0
Thermae RomaeRated ★ 3.5
AzumiRated ★ 1.0
Snakes on a PlaneRated ★ 4.0