Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 5.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 5.0
Village Survival, the EightRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0