Movies
Ratings
797
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.0
TracersRated ★ 1.0
Final Destination 5Rated ★ 1.5
DoomRated ★ 1.5
Superman IIRated ★ 2.0
Piranha 3DRated ★ 1.0
The Purge: AnarchyRated ★ 2.0
Batman ForeverRated ★ 3.0
Elite SquadRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
TwentyRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
Police Story 2013Rated ★ 2.5
The Water HorseRated ★ 1.5
Tough as IronRated ★ 2.5
Elite Squad: The Enemy WithinRated ★ 4.0
The Last StandRated ★ 1.0
ElfRated ★ 3.0