Titles you rated
Breaking BadRated ★ 5.0
The Office Season 2Rated ★ 5.0
Generation KillRated ★ 4.5- Tyrant Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Last ShipRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0