Series
Ratings
109
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.0
Ensemble Stars!Rated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 2.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Free! Dive to the FutureRated ★ 4.0
Run with the WindRated ★ 5.0
Skate-leading StarsRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0- Bread BarbershopRated ★ 5.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 1.0
GivenRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 5.0