Series
Ratings
433- No Next LifeRated ★ 3.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- 태풍상사Rated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Love, Take TwoRated ★ 3.0
I'll Take the Trip for YouRated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 2.0
Head Over HeelsRated ★ 3.5
Tastefully YoursRated ★ 3.5- 주관식당Rated ★ 3.5
VIPRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
EveRated ★ 2.0
When the Stars GossipRated ★ 1.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0