Titles you rated
The BatmanRated ★ 4.5
SplitRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5