Titles you rated
Don't Look UpRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 3.0
KateRated ★ 2.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0
Night in ParadiseRated ★ 2.5
The Big LebowskiRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Double WorldRated ★ 1.5
The Remains of the DayRated ★ 4.0
JarheadRated ★ 3.5
Keeping the FaithRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Spenser ConfidentialRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Mystic RiverRated ★ 4.5
In a Valley of ViolenceRated ★ 3.5