Titles you rated
My Lovely GirlRated ★ 2.5
Golden BrideRated ★ 3.5
Assorted GemsRated ★ 3.5
Hotel KingRated ★ 4.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.5
Wonderful DaysRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.5
Three BrothersRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5