Movies
Ratings
15
The Way HomeRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
OnceRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0