Titles you rated
Northern Limit LineRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Love ClinicRated ★ 2.5
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0