Titles you rated
Person of Interest Season 5Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
The KillingRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 2.0- Switched at Birth Season 1Rated ★ 3.0
- The RiverRated ★ 3.5
CapricaRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 3.0
No Ordinary FamilyRated ★ 4.0
SmallvilleRated ★ 3.0- SanctuaryRated ★ 3.0