Titles you rated
From Five To NineRated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.5
Do Not Say MysteryRated ★ 4.5
An Incurable Case of LoveRated ★ 1.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
Falling high school girl and Irresponsible teacherRated ★ 3.0
DearestRated ★ 5.0
Cursed in LoveRated ★ 3.5
A Man Who Defies the World of BL Season 2Rated ★ 2.0
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 2.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0