Movies
Ratings
50
SilencedRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0