Movies
Ratings
971
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0
When Evil LurksRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Black AdamRated ★ 2.5
NopeRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The GraduateRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Palm SpringsRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5