Titles you rated
American SniperRated ★ 4.5
Slow VideoRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 3.5- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0
Love So DivineRated ★ 3.0
CrankRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0