Series
Ratings
114
Game of ThronesRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
RememberRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 4.0
素直になれなくてRated ★ 4.5
Buzzer BeatRated ★ 4.5
HERORated ★ 5.0
MisaengmulRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 5.0