Movies
Ratings
51
SunnyRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.5
SawRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0