Titles you rated
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
CarsRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
ColorfulRated ★ 3.0